Scsport.ba > Liga srednjih skola > Peta gimnazija osvojila Sport Life ligu

Peta gimnazija osvojila Sport Life ligu
FOTO: SCsport.ba / Vedad Hadžihasanović

Odigrano veliko finale

Peta gimnazija osvojila Sport Life ligu


Autor: Sport Centar
Datum:

Peta gimnazija je pobjednik Sport Life lige srednjih škola u konkurenciji djevojaka. U finalu su sa 3:0 bili bolji Srednjoškolskog centra Vogošće.

Dva gola u finalnom meču postigla je Bajraktarević, a jedan gol je postigla i Bećirović. U susretu za treće mjesto Srednja Građevinsko Geodetska škola je sa 1:0 pobijedila Zubotehničku školu, a gol odluke djelo je Hrustemović.


DJEVOJKE - Sport Life Liga

Utakmica za 3. mjesto

Srednja Građevinsko Geodetska škola - Zubotehnička škola 1:0
(Hrustemović)


Srednja Građevinsko Geodetska škola: Banjanović, Dedić, Borić,Hodžić, Darman, Abdiji, Kolak, Džekman, Muratović, Hrustemović, Selmanović, Salamović, Merdanović, Smajlović, Salihagić.

Zubotehnička škola: Kaliman, Begić, Sirbubalo, Rajkić, Numanović, Baličevac, Husejinović, Murati, Mangafić.

FINALE

Peta  gimnazija - Srednjoškolski centar Vogošća 3:0
(Bećirović, Bajraktarević 2)



Peta gimnazija: Salić, Bajraktarević, Hadžo, Močević, Bećirović, Valjevčić, Holik, Hromo, Aljukić, Bečić, Mujić, Brezac, Ćosović, Kastrat, Tafro, Ćosović.

Srednjoškolski centar Vogošća: Bešlija, Musić, Bureković, Durmić, Kulić, Helja, Kurbagić, Durić, Sokoljanin, Avdić, Brdarić, Nuhanović, Omerović, Avdić.









Autor: Sport Centar Datum:

Tabela » LSŠ 2016 Grupa A - Royal SPORT Jelly

klub k + - +/- bodovi
1. EKONOMSKA ŠKOLA
4
9
3
6
10
2. UGOSTIT.TUR.ŠKOLA
4
16
8
8
7
3. DRUGA GIMNAZIJA
4
6
3
3
7
4. GRAĐEVINSKO GEOD.ŠK
4
8
10
-2
4
5. SREDNJA ŠK.ZA OKOLIŠ I DRVNI DIZ.
4
5
20
-15
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
EKONOMSKA ŠKOLA UGOSTIT.TUR.ŠKOLA 1 - 1
DRUGA GIMNAZIJA GRAĐEVINSKO GEOD.ŠK 1 - 1
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa B - Royal SPORT Jelly

klub k + - +/- bodovi
1. SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOG.
4
26
1
25
12
2. SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJU
4
11
4
7
9
3. G.H.N. MEDRESA
4
10
8
2
6
4. GIMNAZIJA DOBRINJA
4
5
16
-11
3
5. PVA BOŠNJAČKA GIM.
4
1
24
-23
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
G.H.N. MEDRESA SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJU 2 - 3
GIMNAZIJA DOBRINJA PVA BOŠNJAČKA GIM. 5 - 0
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa C - Royal SPORT Jelly

klub k + - +/- bodovi
1. SSP,P,V i UD
4
14
9
5
9
2. PETA GIMNAZIJA
4
30
8
22
7
3. ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA
4
14
7
7
7
4. MEDICINSKA BJELAVE
4
13
12
1
6
5. MUZIČKA ŠKOLA
4
6
41
-35
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
MEDICINSKA BJELAVE ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 3 - 4
PETA GIMNAZIJA MUZIČKA ŠKOLA 20 - 2
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa D - Royal SPORT Jelly

klub k + - +/- bodovi
1. ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR
5
28
9
19
12
2. PRVA GIMNAZIJA
5
14
10
4
10
3. CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU
5
15
13
2
7
4. INTERNACIONALNA ŠKOLA
5
10
22
-12
5
5. ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU
5
12
14
-2
4
6. TRGOVAČKA ŠKOLA
5
7
18
-11
3

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU TRGOVAČKA ŠKOLA 1 - 1
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU INTERNACIONALNA ŠKOLA 3 - 4
ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR PRVA GIMNAZIJA 1 - 3
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa A - Sport Life

klub k + - +/- bodovi
1. GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA
3
5
2
3
7
2. ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA
3
5
3
2
7
3. GIMNAZIJA DOBRINJA
3
3
5
-2
3
4. SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆ. I KOMUN.
3
1
4
-3
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA GIMNAZIJA DOBRINJA 2 - 1
GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆ. I KOMUN. 1 - 0
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa B - Sport Life

klub k + - +/- bodovi
1. SREDNJŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA
4
12
1
11
9
2. 5 GIMNAZIJA
4
9
2
7
9
3. EKONOMSKA ŠKOLA
4
8
6
2
6
4. DRUGA GIMNAZIJA
4
6
8
-2
6
5. TRGOVAČKA ŠKOLA
4
1
19
-18
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
EKONOMSKA ŠKOLA DRUGA GIMNAZIJA 0 - 1
TRGOVAČKA ŠKOLA SREDNJŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 0 - 7
> Naredno kolo

Facebook preporuke