Scsport.ba > Liga srednjih skola > Šito najbolji igrač kola, Kalesić i dalje na vrhu liste strijelaca

Šito najbolji igrač kola, Kalesić i dalje na vrhu liste strijelaca

Liga sredjih škola

Šito najbolji igrač kola, Kalesić i dalje na vrhu liste strijelaca


Autor: Sport Centar
Datum:

U maloj sali Kulturno sportskog centra Skenderija u nedjelju su odigrane utakmice petog kola Royal SPORT Jelly Lige srednjih škola za muškarce i Sport life Lige srednjih škola djevojke.

Nakon završenih utakmica izabran je najbolji tim kola, te najbolji igrač, a to je Armin Šito iz Saobračajne škole. Što se tiče liste stijelaca i dalje je na prvom mjestu Dino Kalesić iz Željezničkog školskog centra sa deset golova.

TIM KOLA

1. Emrulah Džananović (Željeznički školski centar)
2. Malik Ćesko (Druga gimnazija)
3. Armin Šito (Saobraćajna škola)
4. Anes Demirović (Peta gimnazija)
5. Faris Kurtić (Zubotehnička škola)
6. Zlatan Grapčanović Prva gimnazija)

IGRAČ KOLA

Armin Šito (Saobraćajna škola)

LISTA STRIJELACA

1. Dino Kalesić (Željeznički školski centar) - 10 golova
2. Anes Demirović (Peta gimnazija) - 8 golova
3. Amel Hadžialić ((Željeznički školski centar) - 7 golova
4. Faruk Mandač (Ugostiteljsko-turistička škola) - 7 golova
5. Haris Mehović (Trgovačka škola) - 5 golova
6. Sejdi Islami (Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju) - 5 golova

SUSPENZIJE


Armin Vejo (Ekonomska škola) - Crveni karton (suspenzija do kraja lige)
Adnan Čimić (Ekonomska škola) - Jedna utakmica suspenzije









Autor: Sport Centar Datum:

Tabela » Royal Jelly - Grupa A

klub k + - +/- bodovi
1. Srednjoškolski centar Vogošća
3
17
4
13
9
2. Srednja škola PPVUD
3
7
10
-3
4
3. Srednja zubotehnička škola
3
10
14
-4
4
4. Prva gimnazija
3
7
13
-6
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Prva gimnazija Srednjoškolski centar Vogošća 2 - 4
Srednja zubotehnička škola Srednja škola PPVUD 3 - 3
> Naredno kolo

Tabela » Royal Jelly - Grupa B

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja ugostiteljsko-turistička škola
3
23
5
18
9
2. Srednja ekonomska škola
3
7
11
-4
4
3. Međunarodna srednja škola
3
6
13
-7
3
4. Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju
3
5
12
-7
1

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja ugostiteljsko-turistička škola Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju 7 - 2
Međunarodna srednja škola Srednja ekonomska škola 2 - 3
> Naredno kolo

Tabela » Royal Jelly - Grupa C

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja medicinska škola Bjelave
2
5
1
4
6
2. Gazi Husrev-begova medresa
3
2
3
-1
4
3. Željeznički školski centar
2
4
4
0
3
4. Perzijsko-bosanski koledž
3
2
4
-2
2
5. Gimnazija Dobrinja
2
3
4
-1
1

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja medicinska škola Bjelave Perzijsko-bosanski koledž 3 - 1
Gazi Husrev-begova medresa Željeznički školski centar 2 - 1
> Naredno kolo

Tabela » Royal Jelly - Grupa D

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja mašinska škola Vogošća
2
8
3
5
6
2. Srednja građevinsko-geodetska škola
3
4
5
-1
4
3. Srednja saobraćajna škola
2
9
5
4
3
4. Elektrotehnička škola za energetiku
3
5
12
-7
3
5. Druga gimnazija
2
4
5
-1
1

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Druga gimnazija Srednja građevinsko-geodetska škola 1 - 1
Elektrotehnička škola za energetiku Srednja saobraćajna škola 1 - 8
> Naredno kolo

Tabela » FIT keks - Grupa A

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja ugostiteljsko-turistička škola
3
11
0
11
7
2. Srednjoškolski centar Vogošća
2
3
1
2
4
3. Srednja ekonomska škola
3
3
5
-2
4
4. Prva gimnazija
2
2
10
-8
1
5. Srednja zubotehnička škola
2
1
4
-3
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja ekonomska škola Prva gimnazija 2 - 2
Srednja ugostiteljsko-turistička škola Srednjoškolski centar Vogošća 0 - 0
> Naredno kolo

Tabela » FIT keks - Grupa B

klub k + - +/- bodovi
1. Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn
3
18
2
16
9
2. Druga gimnazija
3
8
0
8
9
3. Srednja škola PPVUD
3
4
1
3
6
4. Srednja građevinsko-geodetska škola
3
6
3
3
3
5. Elektroenergetska škola za energetiku
3
0
13
-13
0
6. Srednja saobraćajna škola
3
1
18
-17
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn Srednja saobraćajna škola 7 - 1
Srednja škola PPVUD Srednja građevinsko-geodetska škola 1 - 0
Druga gimnazija Elektroenergetska škola za energetiku 1 - 0
> Naredno kolo

Facebook preporuke