Scsport.ba > Liga srednjih skola > Šito najbolji igrač kola, Kalesić i dalje na vrhu liste strijelaca

Šito najbolji igrač kola, Kalesić i dalje na vrhu liste strijelaca

Liga sredjih škola

Šito najbolji igrač kola, Kalesić i dalje na vrhu liste strijelaca


Autor: Sport Centar
Datum:

U maloj sali Kulturno sportskog centra Skenderija u nedjelju su odigrane utakmice petog kola Royal SPORT Jelly Lige srednjih škola za muškarce i Sport life Lige srednjih škola djevojke.

Nakon završenih utakmica izabran je najbolji tim kola, te najbolji igrač, a to je Armin Šito iz Saobračajne škole. Što se tiče liste stijelaca i dalje je na prvom mjestu Dino Kalesić iz Željezničkog školskog centra sa deset golova.

TIM KOLA

1. Emrulah Džananović (Željeznički školski centar)
2. Malik Ćesko (Druga gimnazija)
3. Armin Šito (Saobraćajna škola)
4. Anes Demirović (Peta gimnazija)
5. Faris Kurtić (Zubotehnička škola)
6. Zlatan Grapčanović Prva gimnazija)

IGRAČ KOLA

Armin Šito (Saobraćajna škola)

LISTA STRIJELACA

1. Dino Kalesić (Željeznički školski centar) - 10 golova
2. Anes Demirović (Peta gimnazija) - 8 golova
3. Amel Hadžialić ((Željeznički školski centar) - 7 golova
4. Faruk Mandač (Ugostiteljsko-turistička škola) - 7 golova
5. Haris Mehović (Trgovačka škola) - 5 golova
6. Sejdi Islami (Centar za slušnu i govornu rehabilitaciju) - 5 golova

SUSPENZIJE


Armin Vejo (Ekonomska škola) - Crveni karton (suspenzija do kraja lige)
Adnan Čimić (Ekonomska škola) - Jedna utakmica suspenzije









Autor: Sport Centar Datum:

Tabela » LSŠ 2016 Grupa A - Royal SPORT Jelly

klub k + - +/- bodovi
1. EKONOMSKA ŠKOLA
4
9
3
6
10
2. UGOSTIT.TUR.ŠKOLA
4
16
8
8
7
3. DRUGA GIMNAZIJA
4
6
3
3
7
4. GRAĐEVINSKO GEOD.ŠK
4
8
10
-2
4
5. SREDNJA ŠK.ZA OKOLIŠ I DRVNI DIZ.
4
5
20
-15
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
EKONOMSKA ŠKOLA UGOSTIT.TUR.ŠKOLA 1 - 1
DRUGA GIMNAZIJA GRAĐEVINSKO GEOD.ŠK 1 - 1
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa B - Royal SPORT Jelly

klub k + - +/- bodovi
1. SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOG.
4
26
1
25
12
2. SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJU
4
11
4
7
9
3. G.H.N. MEDRESA
4
10
8
2
6
4. GIMNAZIJA DOBRINJA
4
5
16
-11
3
5. PVA BOŠNJAČKA GIM.
4
1
24
-23
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
G.H.N. MEDRESA SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJU 2 - 3
GIMNAZIJA DOBRINJA PVA BOŠNJAČKA GIM. 5 - 0
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa C - Royal SPORT Jelly

klub k + - +/- bodovi
1. SSP,P,V i UD
4
14
9
5
9
2. PETA GIMNAZIJA
4
30
8
22
7
3. ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA
4
14
7
7
7
4. MEDICINSKA BJELAVE
4
13
12
1
6
5. MUZIČKA ŠKOLA
4
6
41
-35
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
MEDICINSKA BJELAVE ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA 3 - 4
PETA GIMNAZIJA MUZIČKA ŠKOLA 20 - 2
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa D - Royal SPORT Jelly

klub k + - +/- bodovi
1. ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR
5
28
9
19
12
2. PRVA GIMNAZIJA
5
14
10
4
10
3. CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU
5
15
13
2
7
4. INTERNACIONALNA ŠKOLA
5
10
22
-12
5
5. ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU
5
12
14
-2
4
6. TRGOVAČKA ŠKOLA
5
7
18
-11
3

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU TRGOVAČKA ŠKOLA 1 - 1
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU INTERNACIONALNA ŠKOLA 3 - 4
ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR PRVA GIMNAZIJA 1 - 3
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa A - Sport Life

klub k + - +/- bodovi
1. GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA
3
5
2
3
7
2. ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA
3
5
3
2
7
3. GIMNAZIJA DOBRINJA
3
3
5
-2
3
4. SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆ. I KOMUN.
3
1
4
-3
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA GIMNAZIJA DOBRINJA 2 - 1
GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆ. I KOMUN. 1 - 0
> Naredno kolo

Tabela » LSŠ 2016 Grupa B - Sport Life

klub k + - +/- bodovi
1. SREDNJŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA
4
12
1
11
9
2. 5 GIMNAZIJA
4
9
2
7
9
3. EKONOMSKA ŠKOLA
4
8
6
2
6
4. DRUGA GIMNAZIJA
4
6
8
-2
6
5. TRGOVAČKA ŠKOLA
4
1
19
-18
0

> Opširnije


Rezultati

Domacin Gost Rezultat
EKONOMSKA ŠKOLA DRUGA GIMNAZIJA 0 - 1
TRGOVAČKA ŠKOLA SREDNJŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA 0 - 7
> Naredno kolo

Facebook preporuke