Scsport.ba > Regionalne lige > Bajić: Neću dopustiti da se dešavaju ovakve stvari

Bajić: Neću dopustiti da se dešavaju ovakve stvari

Trener Igokee

Autor: Sport Centar
Datum:

Iako su na kraju slavili rezultatom 79:71, trener Igokee Dragan Bajić uputio je neke ''sočne'' psovke svojim košarkašima u toku utakmice što se odmah proširilo po društvenim mrežama.

Nakon meča, trener bh. prvaka na pres konferenciji istakao je kako ne smije dopustiti da njegova ekipa ima sigurno pobjedu, a nakon toga dovede to u pitanje.

'Sa većim djelom utakmice mogu biti zadovoljan, čak smo možda i rano došli do velike prednosti što je dovelo do pada koncentracije, ali ja kao trener neću dozvoliti da se ovakve stvari dešavaju, da se od sigurno rezultata neke stvari dovode u pitanje."

Nakon toga, ističe da je osvojen prvi set kada je u pitanju ABA liga i da su pred njima još dva.

"Prvi set je osvojen kada je u pitanju ABA liga, imamo još dva seta. Najbitnija nam je sljedeća utakmica, sada se okrećemo Olimpiji. Karpošu i kolegi Nikoliću želim mnogo sreće, da izbore opstanak'', izjavio je Bajić.

Autor: Sport Centar Datum: