Scsport.ba > Reprezentacija > Spahić ekskluzivno za SC: Ronaldu sam na našem „objasnio“ da ne folira!

Spahić ekskluzivno za SC: Ronaldu sam na našem „objasnio“ da ne folira!
Sa sinoćnje utakmice Sevilla - Real (FOTO: YouTube isječak)

Nakon trijumfa nad Realom

Autor: Bakir Tiro
Datum:

Emir Spahić bio je jedan od junaka sinoćnje pobjede Seville nad Realom (1:0) u četvrtom kolu španske Primere…

Emir Spahić bio je jedan od junaka sinoćnje pobjede Seville nad Realom (1:0) u četvrtom kolu španske Primere. U gotovo svim medijima na Pirinejskom poluotoku, ali i diljem Evrope jedan je od najbolje ocijenjenih igrača sudara sa „kraljevskim klubom“. Kako i ne bi bio kada je, po naški rečeno „u džep strpao“ strašnog Cristiana Ronalda! Tek toliko da se zna ko je kapiten moćne fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine.

„Ma, dobro. Pobijedili smo i to je bitno. Dobro smo otvorili sezonu i to je najvažnije. Vjerujem da ćemo nastaviti u ovom ritmu“, rekao je uvijek skromni Spahić u razgovoru za SCsport.ba iz Sevilje, naglasivši:

„Dobiti Real velika je stvar i zadovoljstvo. Borili smo se svih 90 minuta i pobijedio je naš kolektiv“.

U 62. minutu izvanredni bh. defanzivac imao je i manji „sukob“ sa Cristianom Ronaldom.

„On je u napadu prije našeg razgovora pokušao iscenirati penal, a onda krenuo na ovog našeg 'malog'. Stao sam ispred njega“, istakao je Spahić za SCsport.ba, a na pitanje šta je Portugalcu rekao prilikom „bliskom susreta“:

„Ronaldu šta sam rekao? Na našem sam mu 'objasnio' da ne folira“.

Podsjetimo, Sevilla poslije četiri kola ima osam bodova (dva remije i dvije pobjede), te za liderom Barcelonom zaostaje četiri boda. Sinoćnjim porazom Real je na velikih „minus osam“ za Kataloncima.

Autor: Bakir Tiro Datum: