Scsport.ba > Premier liga BiH > LIVE: BHT Premijer liga, 6. kolo

Uživo sa bh. terena

Autor: Sport Centar
Datum:

TRENUTNI REZULTATI:Sarajevo - Velež 4:1. KRAJ NA KOŠEVU, SARAJEVO SLAVILO 4:1

90.min - Igraju se posljednje sekunde na Koševu
87.min - GOLLL Velež smanjuje preko Hebibovića
85.min - Finiš utakmice na Koševu, požutio je i Kodro kod Veleža
80.min - Pokušaj Sesara ide pored gola
77.min - Husejinović u šansi, brani Bobić, potom Hadžić u šansi, ali Bobić sjajno brani
75.min - Velika šansa za Sarajevo, ali Krpić sa svega pet metara glavom promašuje prazan gol
72.min - Okićev udarac ponovo brani Bandović
69.min - Mace pokušava, ali Bandović brani, baš kao i narednom napadu
66.min - Ovacoje za Čomora kojeg mijenja Šunjevarić
60.min - Mehremić umalo postiže autogol, a nakon kornera Torlak pogađa prečku
55.min - Krpić je zamijenio Nuhanovića
53.min - Nova bomba Beloševića, ali brani Bobić. Tadejević je zamijenio Karamatića
50.min - Velika šansa za Sarajevo, Karamtić izalzi sam pred Bobića, ali njegov pokušaj loba je uhvatio golman gostiju
46.min - GOLLLL Sarajevo vodi 4:0, pogodio je majstorski Čomor
KRAJ PRVOG DIJELA NA KOŠEVU
43.min - PENAL za Sarajevo. GOLLLL Belošević pogađa za 3:0. Hadžić je srušen od Bobića
39.min - Na Koševu nema promjena, bordo tim kontroliše igre
30.min - Velika šansa za Velež, ali Bandović sjano brani udarac jednog igrača Veleža
28.min - GOLLLL Sarajevo vodi 2:0, a Hadžić je donio slavlje na Koševu., Asistent je bio Nuhanović
KRAJ U ZENICI. Mešanović promašio pobjedu u zadnjoj sekundi
KRAJ U MOSTARU, ZRINJSKI JE SLAVIO SA 1:0
21.min - Velež prijeti preko Nuhića, ali Bandović na mjestu
89.min - Mešanović u dobroj šansi, ali Avdukić ponovo brani
90.min - Zrinjski pred pobjedom, ostalo je još 60 sekundi do kraja
17.min - GOLLLL Sarajevo vodi, Belošević postiže još jedan euro gol iz slobodnjaka
84.min - Željo zaprijetio preko Adilovića, ali slab šut zaustavlja golman domaćih
12.min - Dobar udarac Čomora, ali Bobić loptu izbacuje u korner
81.min - Nema promjena u Zenici i dalje 1:1
78.min - GOLLLL Zrinjski poveo, euro-gol Stojkića
75.min - Pao tempo u Mostaru, kao da su i jedni i drugi zadovoljni remije, Adilović je zamijenio Bekrića
6.min - Karamatić u poluprilici, ali se spetaljao
4.min - I Sarajevo i Velež zaprijetilo, prvo Nuhanović, a zatim i Mace na drugoj strani
71.min - Jagodić je izvršio i drugu izmjenu, a umjesto Travančića je ušao Bajraktarević
1.min - Počela je utakmica na Koševu između Sarajeva i Veleža
68.min - Period slabe igre u Mostaru, mreže i dalje miruju
Na Koševu se okupilo oko 2.500 gledalaca
64.min - U Zenici i dalje 1:1, nakon gola Borca, pokušao je Grahovac, ali je Nurković izbacio u korner. Izlazi Kuduzović, a ulazi Čolić
61.min - U Mostaru bez prilika, sudija se polako gubi i kompezuje situacije
Sarajevo - Velež. Sve je spremno za početak na Koševu. Gosti će biti naši zlatni odbojkaši iz Londona. Oko 50-tak navijača Veleža na južnoj tribini
58.min - GOLLL Borac poravnava prelijepim pogotkom Teinovića. Banjalučani se brzo vratili u igru
55.min - GOLLLLL Čelik vodi majstorija Saše Kajkuta, koji pogađa iz slobodnjaka
52.min - Travančić u dobroj šansi, ali fantastični Avdukić ponovo brani
54.min - Veliko negodovanje u Mostaru, Zrinjskom je poništen pogodak, nakon čega je uslijedilo negodovanje
50.min - U Zenici nema promjene, izmjena u Borcu, umjestu Dugića je ušao Ćubić
46.min - Počeo drugi dio u Mostaru. Osim izvršio dvostruku izmjenu, ušli su Jamak i E. Čolić, a izašli Bešlija i Zeba. Kod Zrinjskog Žuržinova zamijenio Muminović
46.min - Počelo je drugo poluvrijeme u Zenici
Završena su prva poluvremena u Zenici i Mostaru
45.min - Velika šansa za Čelik. Kuduzovićev udarac panterski brani Avdukić sa šest metara, a golman Borca brani i udarac Mešanovića sa 15-tak metara
44.min - U Mostaru će se prvo poluvrijeme najvkerovatnije završiti bez golova
41.min - I dalje bez golova u Zenici, Čelik ima inicijativu, ali gosti se dobro brane
37.min - Zrinjski dosta opasniji, Stokić zadaje velike probleme gostima, ali od one velike šanse Bubala se igra smirila
37.min - Velika šansa za Čelik, ali Mešanovićev udarac završava na spoljnjem diu mreže iako su svi loptu vidjeli u golu
33.min - Velika šansa za Borac, greška Nurkovića, lopta dolazi do Stokića, koji neometan sa sedam metara pogađa prečku. Prečka i u Mostaru, Bubalo je bio u velikoj šansi, ali plave spašava okvir gola
29.min - Borac je zaprijetio preko Stokića, ali sa osam metara je šutirao u spoljni dio mreže
24.min - Bez većih šansi u Mostaru, s tim da je Zrinjski puno konkretniji, ali odbrana plavih za sada igra bez greške
21.min - Na Bilinom polju i dalje mreže miruju, maločas je pokušaj Kajkuta izblokirao Trivunović
17.min - Nema promjena u Mostaru, uglavnom se igra na sredini terena
14.min - Prvi pokušaj za Čelik, ali udarac Baraća ide pored desne stative
10.min - Stojkić je imao polupriliku za domaće, ali bez većih opasnosti po gol Antolovića
8.min - Čelik ima više od igre, ali za sada bez većih prilika
4.min - Prva poluprilika za Željezničar, ali Zoletić je iz dobre situacije šutirao preko gola nakon jednog kornera

3.min - Na Bilinom polju preko 4.000 gledalaca, od čega je 200 navijača Borca
1.min - Počele utakmice u Mostaru i Zenici.
Zrinjski: Hadžić, Markić, Radeljić, Pehar, Šećapanović, Krišto, Miličević, Stojkić, Žuržinov, Bubalo, M. Aničić.
Željezničar: Antolović, Kvesić, Kerla, Zolotić, Selimović, Čolić, Vasilić, Bešlija, Svraka, Bekrić, Zeba.
Sastavi iz Zenice: Čelik: Nurković, Marković, Čović, Maletić, Horić, Kuduzović, Mešanović, Kajkut, Jusić, Travančić, Barać.
Borac: Avdukić, Vasiljević, Bašić, Teinović, Dugić, Grahovac, Stokić, Raspudić, Kantar, Trivunović, Krunić.

Za nekoliko trenutaka počet će još dva susreta 6.kola BHT Premijer lige BiH
90.min - Turbić je prvo doveo domaće u vodstvo, ali je Roskam u finišu pogodio za 2:2. Igra se sudijska nadoknada
ZAVRŠENO NA OTOCI
90.min - Minut do kraja utakmice. Vukovi pred pobjedom
82.min - GOLL Široki je poravnao preko Kordića
80.min - Dest minuta dijeli Gradinu do prve pobjede u ligi i to protiv favoriziranog Širokog
78.min - GOLLLLL Olimpic ipak vodi, Đelmić je pogodio mrežu Leotara
71.min - Domnacija Širokog, ali bez većih šansi. Gradina i dalje vodi i ima priliku da ostvari prvu pobjedu u prvenstvu
70.min - Na Otoci mreže miruju, Leotar i dalje opasniji. Vukovi u 68.minuti imali priliku preko Đelmića, ali je lopta otišlka pored gola
53.min - Gradina i dalje vodi sa 1:0
51.min - Leotar puno bolji rival na Otoci
46.min - Počela se druga poluvremena u Sarajevu i Orašju
Završeno poluvrijeme na oba susreta. Na Otoci nema golova, dok je Huseinbašić doveo Gradinu u vodstvo
40.min - Na Otoci ništa novo, bez prilika, jalovi napada domaćih, mreže miruju
24.min - Gradini već ponestaje snage, gosti sve više opasniji, imaju potpunu kontrolu igre
22.min - Loša predstava na Otoci i dalje mreže miruju. Odbrana oba tima za sada bolji dio oba sastava
17.min - U Orašju bez golova, Gradina imala veliku šansu, ali je Smajlović sa 12 metara pogodio stativu. Širokobriježani zaprijetili preko Šilića, ali je golman domaćih sjajno odbranio
13.min - Velika šansa za Leotar, ali je Filipović pogodio stativu
11.min - Bez golova na Otoci, Novaković je zaradio žuti karton zbog prigovora. Nema većih prilika
5.min - U Orašju bez golova, gledalaca oko 600. Igra se na sredini terena, bilježimo pokušaj Husejinbašića, ali bez problema za golmana gostiju
5.min - Bez promjena na Otoci, veoma mali broj navijača na stadionu Vukova
1.min - Počela su dva susreta 6.kola. Olimpic dočekuje Leotara, dok u Orašju Gradina igra protiv Širokog Brijega
Dobrodošli na LIVE prenos utakmica 6.kola BHTelecom Premijer lige BiH. Od 16.30 sati igraju Gradina – Široki Brijeg i Olimpic – Leotar. Već je završena jedna utakmica u kojoj je Rudar savladao Travnik sa 1:0. Večeras igraju: Čelik – Borac, Zrinjski – Željezničar (19.30) i Sarajevo – Velež (21.00).

Autor: Sport Centar Datum: