Scsport.ba > Fotogalerija > Elektrotehnička bez milosti

Elektrotehnička bez milosti
Foto: Branimir Prijak

SC Liga srednjih škola KS

Elektrotehnička bez milosti


Autor: Sport Centar
Datum:

Danas je nastavljena Sport Centar malonogometna liga srednjih škola Kantona Sarajevo.

Danas je nastavljena Sport Centar malonogometna liga srednjih škola Kantona Sarajevo. Evo rezultata 1. kola druge faze takmičenja.

Ugostiteljsko-turistička škola - Gazi Husrev-begova medresa  3:1
(Radovac 2, Bešić / Mujaković)
Žuti karton: Hasan Mujaković (Gazi Husrev-begova medresa)

UGOSTITELJSKO-TURISTIČKA ŠKOLA: Šutalo, Dizdar, Šehić, Žiga, Macanović, Radovac, Karić.
GAZI HUSREV-BEGOVA MEDRESA: I. Hodžić, Omerović, Suljić, Mujaković, S. Hodžić, Čelenka, Hamidović, Turjačanin, Tvrtković, Hajrić.

Elektrotehnička - Prva gimnazija  8:1
(Zildžović 3, Kadrić 3, Glasić, Kajević / Sakić)
Žuti karton: Elvin Gojak, Sadif Glasić (Elektrotehnička)

ELEKTROTEHNIČKA: Gojak, Fočo, Lončarević, Granilo, Zildžović, Glasić, Kadrić, Merajić, Hamzić, Kajević, Prljača, Kalkan.
PRVA GIMNAZIJA: Karavdić, Sakić, Hadžić, Spahić, Muratović, Milić, Muftić.

Gimnazija Dobrinja - Srednja medicinska škola Bjelave  1:1
(Hadžiahmetović / Kozić)

GIMNAZIJA DOBRINJA: Glavan, Husain, Memišević, Hadžifejzović, Begović, Smječanin, Hadžiahmetović, Eminović.
SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE: Hodžić, Šalaka, Kozić, Arnautović, Šenderović, Murga, Makaš.

Prva Bošnjačka gimnazija - Građevinsko-geodetska škola 4:0
(Maksić 2, Aščerić, Velić)
Žuti karton: Džihad Aščerić (Prva Bošnjačka gimnazija), Anel Ruhotina  (Građevinsko-geodetska škola)

PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA
: Aščerić, Velić, Sefić, Muratović, Druškić, Rešidović, Maksić.
GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA: Alomerović, Baždar, Ruhotina, Hođić, Skenderović, Pozder.

Treća gimnazija - Srednja medicinska škola Jezero 2:2
(Sudžuković, Muhasilović / Parla, Bibić)
Žuti karton: Džani Milišić (Treća gimnazija), Elvis Bibić (Srednja medicinska škola Jezero)

TREĆA GIMNAZIJA: Grbo, Suljević, Muhasilović, Ahmić, Imamović, Milišić, Mulahasanović, Sudžuković.
SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA JEZERO: Bibić, Parla, Sadiković, Kadrić, Kurtić, Halilović, Kukavica, Šljivo.

Peta gimnazija- Željeznički školski centar 4:0
(Lješić 2, Tahiri, Pehilj)
Žuti karton: Osman Hadžić (Željeznički školski centar)

PETA GIMNAZIJA: Hasanović, Pehilj, Zeba, Krasnić, Kasapović, Tahiri, Lješić, Tahmaz.
ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Barić, Neradin, Džaferović, Kapetanović, Čutura, Katana, Tufo, Sinanija, Hodžić, Katkić.

Katolički školski centar - Druga gimnazija  5:1
(Bektaš 2, Osmanagić 2, Došljevski / Ajanović)
Žuti karton: Haris Šerak (Druga gimnazija)

KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Jahura, Bektaš, Došljevski, Ikić, Tunjić, Osmanagić, Kabiljo.
DRUGA GIMNAZIJA: Čomaga, Korman, Ajanović, Salihagić, Šerak, Muhić, Kukić, Šaran.

Srednja zubotehnička škola - Gimnazija Obala 3:2
(Kulović 3 / Cviko, Klačar)
Žuti karton: Elmin Begić, Haris Šoškić, Amar Kulović (Srednja zubotehnička škola), Adi Klačar (Gimnazija Obala).

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Begić, Šoškić, Fočo, Began, Kulović, Mehinović, Džanko, Redžović.
GIMNAZIJA OBALA: Selimović, Mulić, Srna, Hota, Klačar, Šakić, Cviko, Hajro, Šahić, Plakalo.









Autor: Sport Centar Datum:

Facebook preporuke