Scsport.ba > Fotogalerija > Samo tri ekipe sa maksimalnom učinkom

Samo tri ekipe sa maksimalnom učinkom
Foto: Branimir Prijak

Liga srednjih škola Kantona Sarajevo u malom fudbalu

Samo tri ekipe sa maksimalnom učinkom


Autor: SportCentar
Datum:

Tokom proteklog vikenda (19. i 20. mart) u olimpijskoj dvorani „Juan Antonio Samaranch“ odigrano je 3. kolo Lige srednjih škola Kantona Sarajevo u malom fudbalu.

Tokom proteklog vikenda (19. i 20. mart) u olimpijskoj dvorani „Juan Antonio Samaranch“ odigrano je 3. kolo Lige srednjih škola Kantona Sarajevo u malom fudbalu. Nakon kompletiranog trećeg kola svega tri ekipe su zabilježile maksimalan učinak. Lider Grupe C, Treća gimnazija, u dosadašnja tri nastupa zabilježila je tri pobjede, te na svom kontu ima maksimalnih, devet bodova. U ovom kolu učenici Treće gimnazije rezultatom 2:1 savladali su Elektortehničku školu Pofalići. Tri boda manje od Treće gimnazije, ali iz dvije utakmice, ima sastav Gimnazije Obala koji se nalazi na prvom mjestu Grupe E. Oni su u susretu sa ekipom Željezničkog školskog centra, u okviru ovoga kola trijumfovali sa 5:2. Posljednja ekipa koja je i nakon trećega kola ostala na stoprocentnom učinku je ekipa djevojaka Pete gimnazije, koja se nakon tri odigrane „runde“ može ophvaliti zavidnom gol razlikom, 20:3. Ovog vikenda, ipak, nisu izašle na teren. Protivnice iz Građevinsko-geodetske škole nisu se pojavile.

GRUPA A
Peta gimnazija 4
Druga gimnazija 1

Strijelci: Pehilj 2, Zeba, Lješić / Čomaga
PETA GIMNAZIJA: Zeba, Pehilj, Duro, Lješić, Mešić, Krajnić, Osmić, Koldžić, Tahiri, Abaz, Kasapović.
DRUGA GIMNAZIJA: Čomaga, koroman, Ajanović, Muhić, Bibić, kukić.

Srednja zubotehnička škola 5
MS poljoprivredna škola 0

*Utakmica je rezultatom 5:0 registrovana u korist Srednje zubotehničke škole jer se ekipa MS poljoprivredne škola nije pojavila.

Tabela GRUPA A
1. Srednja zubotehnička škola 3 2 0 1 10:4 6
2. Druga gimnazija 3 2 0 1 10:7 6
3. Peta gimnazija 2 1 0 1 4:4 3
4. Srednja ekonomska škola 2 1 0 1 6:9 3
5. MS poljoprivredna škola 2 0 0 2 4:10 0
*U trećem kolu slobodna je bila ekipa Srednje ekonomske škole.

GRUPA B
Prva bošnjačka gimnazija 4
Škola metalskih zanimanja 1

Strijelci: Plakalo 2, T. Muratović, Aščerić / Bešić
Žuti karton: Bešić (Škola metalskih zanimanja)
PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: Rešidović, Plakalo, T. Muratović, M. Muratović, Kiselica, Yosef, Aščerić, Sefić, Čavčić, Ademović, Velić.
ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA: Šutković, Smajić, Musić, Šadija, Drakovac, Bešić, Ibraković, Hukara.

Gimnazija Dobrinja 3
Srednja medicinska škola Jezero 1

Strijelci: Eminović 2, Hadžović / Bibić
Žuti karton: Halilović (Srednja medicinska škola Jezero)
Crveni karton: Kurtić (Srednja medicinska škola Jezero)
GIMNAZIJA DOBRINJA: Glavan, Hussain, Begović, Hadžović, Memišević, Eminović, Smječanin, Hadžiahmetović.
SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA JEZERO: Bibić, Sadiković, Omeragić, Čaušević, Čiva, Kurtić, Halilović, Kukavica.

Tabela GRUPA B
1. Prva bošnjačka gimnazija 2 1 1 0 5:2 4
2. Gimnazija Dobrinja 3 1 1 1 5:4 4
3. Gazi Husrev-begova medresa 2 1 0 1 6:4 3
4. Srednje medicinska škola Jezero 2 1 0 1 3:4 3
5. Škola metalskih zanimanja 3 1 0 2 5:10 3
*U trećem kolu slobodna je bila ekipa Gazi Husrev-begove medrese.

GRUPA C
Treća gimnazija 2
Elektrotehnička škola Pofalići 1

Strijelci: Sudžuković, Mulahasanović / Prljača
Žuti karton: Muhasilović (Treća gimnazija), Granilo (Elektrotehnička škola Pofalići).
TREĆA GIMNAZIJA: Grbo, Imamović, Suljević, Muhasilović, Mulahasanović, Ahmić, Ajanović, Milišić, Mešić, Sudžuković.
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA POFALIĆI: Fočo, Gojak, Merajić, Mujezinović, Granilo, Kadrić, Handžar, Zildžović, Prljača, Hećo, Fulurija, Kalkan.

Perzijsko-bosanski koledž 8
SŠ za tekstil, kožu i dizajn 3

Sttrijelci: Hodžić 4, Mehić 2, Musić, Selimović / Torlak 2, Mujezinović
Žuti karton: Hodžić, Ahmić (Perzijsko-bosanski koledž)
PERZIJSKO-BOSANSKI KOLEDŽ: Hodžić, Selimović, Musić, Mehić, Ahmić, Alihodžić, Neimarlija, Fuško.
SŠ ZA TEKSTIL, KOŽU I DIZAJN: Hasanović, Sarvan, Hasković, Mujezinović, Ljuša, Crnajac, Torlak.

Tabela GRUPA C
1. Treća gimnazija 3 3 0 0 8:3 9
2. Srednja medicinska škola Bjelave 2 1 1 0 8:6 4
3. Perzijsko-bosanski koledž 2 1 0 1 11:8 3
4. Elektrotehnička škola Pofalići 2 0 1 1 4:5 1
5. SŠ za tekstil, kožu i dizajn 3 0 0 3 5:14 0
*U trećem kolu slobodna je bila ekipa Srednje medicinske škole Bjelave.

GRUPA D
Srednjoškolski centar Vogošča 1
Katolički školski centar 4

Strijelci: Salkić / Bektaš 2, Lalić 2
Žuti karton: Dašljevski (Katolički školski centar)
SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠČA: Šehić, Hastor, Atlić, Nurko, Beganović, Durgutović, Salkić, Pandžić, Osmanoović, Arnaut.
KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Jahura, Božić, Dašljevski, Lalić, Osmanagić, Tunjić, Bektaš.

Tursko-bosanski koledž 8
Građevinsko-geodetska škola 1

Strijelci: Dedeić 5, Nikšić 2, Fetahović / Čohadarević
TURSKO-BOSANSKI KOLEDŽ: Pogorčević, Fetahović, Aliji, Dedeić, Nikšić, Kusur, Bajramović, Čakrama, Muminović.
GRAĐEVINSKO-GEODETSKA ŠKOLA: Pozder, Čohadarević, Bojić, Baždar, Ahmatović, Ličina.

Tabela GRUPA D
1. Građevinsko-geodetska škola 3 2 0 1 7:11 6
2. Tursko-bosanski koledž 2 1 0 1 9:3 3
3. Prva gimnazija 2 1 0 1 3:3 3
4. Katolički školski centar 2 1 0 1 5:3 3
5. Srednjoškolski centar Vogošča 3 1 0 2 5:9 3
*U drugom kolu slobodna je bila ekipa Prve gimnazije.

GRUPA E
Željeznički školski centar 2
Gimnazija Obala 5

Strijelci: Pilipović, Tufo / Plakalo 2, Hrelja, Šakić, Huseinbegović
ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Barić, Bešić, Gušo, Kapetanović, Čutura, Katana, Tufo, Sinanija, Hodović, Katkić, Drina, Pilipović.
GIMNAZIJA OBALA: Srna, Ljajić, Selimović, Hota, Šakić, Šahić, Huseinbegović, Salčin, Handžić, Plakalo, Hrelja, Mujezinović, Šuvalija.

Ugostiteljsko-turistička škola 5
Internacionalna 0

*Utakmica je rezultatom 5:0 registrovana u korist Ugostiteljsko-turističke škole jer se ekipa Internacionale nije pojavila.

Tabela GRUPA E
1. Gimnazija Obala 2 2 0 0 10:5 6
2. Željeznički školski centar 3 2 0 1 10:8 6
3. Slušna 2 1 0 1 12:7 3
4. Ugostiteljsko turistička škola 2 0 0 2 6:3 3
5. Internacionalna 3 0 0 3 4:19 0
*U trećem kolu slobodna je bila ekipa Slušne.

GRUPA DJEVOJKE
Peta gimnazija 5
Građevinsko-geodetska škola 0

*Utakmica je rezultatom 5:0 registrovana u korist Pete gimnazije škole jer se ekipa Građevinsko-geodetske škole nije pojavila.

Srednja ekonomska škola 1
Srednja zubotehnička škola 2

Strijelci: Kadić / Mušanović, Hodžić
SREDNJA EKONOMSKA ŠKOLA: Poričanin, Šečić, Velić, Šoljić, Japalak, Omeragić, Brdarić, Demirović, Sejdić, Kadić.
SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Mušanović, Hodžić, Kustura, Čurovac, Salihbegović, Drnda, Durović.

Elektrotehnička škola Pofalići 2
Druga gimnazija 2

Strijelci: Dogić 2 / Oruč, Mujan
ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA POFALIĆI: Hamzić, Alispahić, Đogić, Omerhodžić, Salčinović, Mutapčić, Bećerbašić, Ajanović, Ramić.
DRUGA GIMNAZIJA: Avdić, Alispahić, Bećiragić, Hodžić, Ibrahimpašić, Memić, Mujan, Oruč, Pločo, Jačević.

TABELA DJEVOJKE
1. Peta gimnazija 3 3 0 0 20:3 9
2. Srednja zubotehnička škola 3 2 0 1 8:9 6
3. Elektrotehnička škola Pofalići 3 1 1 1 6:5 4
4. Druga gimnazija 3 1 1 1 5:9 4
5. Građevinsko-geodetska škola 3 1 0 3 3:9 3
6. Srednja Ekonomska škola 3 0 0 3 1:8 0









Autor: SportCentar Datum:

Facebook preporuke