Bosanskohercegovački fudbaler Zoran Kvržić donio je pobjedu Rijeci rezultatom 1:0 na gostovanju Istri u Puli.

Odigran je regionalni dvoboj u Puli, a na kraju su se radovali gosti iz Rijeke koji su slavili golom iz samog finiša susreta.

Rezultat je do posljednjih 15 minuta duela bio 0:0, a onda je jedini pogodak na utakmici postigao povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine, Zoran Kvržić, koji je samo šest minuta ranije ušao u igru.

Pogodio je iz blizine nakon odbijene lopte domaće odbrane. Ovom pobjedom Rijeka je prišla na jedan bod Hajduku koji se nalazi na drugoj poziciji na tabeli HNL-a.