(VIDEO) Turski kup: Hajradinović prekrasnim golom produžio nadu Kasimpase pred revanš

U prvoj utakmici četvrtine finala tuskog Kupa, fudbaleri Akhisara ostvarili su pobjedu na svom terenu protiv Kasimpase rezultatom 3:1.

Poveo je domaći tim u 41. minutu preko Sokola Cikalleshija. Isti igrač duplirao je prednost Akhisara početkom drugog dijela igre, i tako došao do prva dva gola u tekućoj sezoni.

U 73. minutu siguran sa bijele tačke bio je Josue i tako je donio velikih 3:0 svom timu. Ipak, tračak nade gostima pred revanš donio je u trećem minutu nadoknade bosanskohercegovački fudbaler Haris Hajradinović, krasnim golom sa 25 metara.

Revanš je na programu 26. februara u Istanbulu.