(VIDEO) Trenčin poražen, Hamza Čataković upisao asistenciju u finišu susreta

Fudbaleri Trenčina poraženi su rezultatom 1:3 na gostovanju Zlate Moravcama u 20. kolu slovačke Fortuna lige uz asistenciju bosanskohercegovačkog reprezentativca Hamze Čatakovića.

Z. Moravce su napravile ozbiljnu prednost već nakon prvih sat vremena igre, te je gostima bilo teško učiniti nešto više. Golovima Richtarecha, Sveca i Dubeka domaći su u 60. minuti imali 3:0, a Trenčin je uspio postići utješni pogodak.

Igrao se 78. minut kada je mladi bh. napadač Hamza Čataković asistirao Osmanu Bukariju za konačnih 3:1. Pogodak možete pogledati OVDJE!