(VIDEO) Salernitana šokirala Palermo: Jajalo strijelac, Đurić ušao u finišu meča

Fudbaleri Palerma poraženi su na svom terenu od Salernitane rezultatom 1:2 u meču 20. kola italijanske Serije B.

Sicilijanci su poveli u 17. minuti golom nekadašnjeg Zmaja Mate Jajala koji je u padu zahvatio loptu sa 15-ak metara i pospremio je u mrežu za slavlje domaćih pristalica.

Ipak, u finišu prvog dijela Anderson je poravnao na 1:1 u 41. minuti, a u sudijskoj nadoknadi utakmice Casasola je šokirao lidera Serije B i donio je vrijednu pobjedu Salernitani.

Mato Jajalo je odigrao cijeli meč, dok na drugij strani još jedan bivši bh. reprezentativac Milan Đurić u igru je ušao u 84. minuti.