(VIDEO) Roma nakon preokreta i uz dosta muke savladala Genou na Olimpicu

Roma je u 16. kolu Serije A teškom mukom nakon preokreta savladala Genou na Olimpicu sa 3:2.

Paitek je doveo goste u vodstvo u 17. minuti nakon velike greške golmana Olsena, ali je Fazio nakon prekida u 31. minuti poravnao rezultat. Ipak, samo dvije minute kasnije Hiljemark je po drugi put šokirao domaće pristalice za 1:2.

Kuliver je nakon sjajnog prodora u 45. minuti uspio da poravna na 2:2 i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku je Roma stigla do preokreta i pobjede. Cristante je u 59. minuti postigao sjajan gol iz voleja za vrijedna tri boda Vučice.

Edin Džeko je propustio i ovaj meč zbog povrede mišića, a Ervin Zukanović je na drugoj strani igrao do 60. minute, a zaradio je i žuti karton.