(VIDEO) Rivali na terenu, prijatelji van njega: Hrvati u centru pažnje nakon El Clasica

Barcelona je sinoć na Santiago Bernabeuu slavila u novom El Clasicu, a rezultat je nakon 90 minuta bio 0:1.

Strijelac pobjedonosnog gola bio je Ivan Rakitić, a upravo su on i Luka Modrić bili u centru pažnje nakon utakmice.

Njih dvojica su se sreli nakon utakmice u tunelu stadiona u Madridu, a fotografiju je objavila Barcelona na svom zvaničnom Instagram profilu.

“Rivali na terenu, prijatelji van njega”, napisala je Barcleona.

Rakitić je naravno bio sretniji nakon El Clasica, a Modrić je odigrao cijeli meč za Real i nakon toga kao pravi kapiten čestitao reprezentativnom kolegi na sjajnoj utakmici i pobjedi.