(VIDEO) Prava drama i veliki povratak Empolija: Krunić dvostruki asistent u sudijskoj nadokandi

U okviru 16. kola italijanske Serije B, Empoli i Frosinone su odigrali sjajnu utakmicu. Na kraju je bilo 3:3, a dvostruki asistent bio je bh. reprezentativac Rade Krunić.

Već u prvih pola sata gosti su imali vodstvo 0:2 golovima Ciana, a kada je Dionisi u 53. miniti povisio na 0:3 činili se da je sve gotovo.

Ipak, tračak nade domaćima vratio je Bradi autogom u 53. minuti, a potom je u sudijskoj nadoknadi uslijedila prava drama. Prvo je u 91. minuti Caputo smanjio na 2:3 na asistenciju Krunića, a u trećoj minuti sudijske nadoknade pomenuti dvojac je bio u istom ulogama za konačnih 3:3.

Frosinone je trećeplasirani sa 26 bodova, dok je Empoli jedno mjesto iza sa 25 bodova.