(VIDEO) Pogledajte pogodak Smaila Prevljaka u pobjedi Salzburga nad Vorwartsom

Salzburg je savladao ekipu Vorwartsa rezultatom 3:2 u okviru prijateljske utakmice, a strijelac pogotka je bio i Smail Prevljak.

Vorwartsu je poveo već u 6. minuti, međutim 10 minuta poslije Salzburg je uspio izjednačiti preko Mwepua.

U 23. minuti gosti dolaze do novog vodstva, a strijelac gola je bio Lichtenberger. Salzburg je prije kraja prvog poluvremena ponovo uspio poravnati rezultat, ovoga puta preko Leitgeba u 35. minuti.

Gol odluke je postigao bh. internacionalac Smail Prevljak golom u 74. minuti za pobjedu Salzburga rezultatom 3:2, a odlučujući gol možete pogledati u nastavku.