(VIDEO) Pogledajte najzanimljivije detalje sa sinoćnjeg 116. vječitog derbija

Vječiti derbi, 116. po redu, odigran je sinoć na Grbavici pred 10.000 navijača. Nakon dugo vremena, okršaj sarajevskih rivala opravdao je očekivanja, a konačan rezultat glasio je 2:2.

Sarajevo je povelo u 15. minuti, kada je Pavić sjajno uposlio Tatara, koji je poslao loptu u mrežu. Plavi su ekspresno izjednačili u 21. minuti, kada je na ubačaj Pavića pogodio Zajmović. Gosti su se ponovo radovali u 39. minuti, kada je Ahmetović uposlio Rahmanovića, koji je pogodio za 1:2 i postavio rezultat prvog poluvremena. Konačnih 2:2 postavio u 73. minuti Zajmović, koji je iskoristio grešku golmana Sarajeva i postigao svoj drugi pogodak na utakmici.

U nastavku možete pogledati izvještaj, kao i najzanimljivije detalje sa sinoćnjeg derbija: