(VIDEO) Počele NBA pripremne utakmice, dobar učinak Nurkića u porazu Portlanda

Počele su pripremne utakmice timova iz NBA lige, pa je tako sinoć Portland doživio poraz od Toronta rezultatom 104:122.

Portland Trail Blazersi su nešto bolje otvorili duel, dobili prvu četvrtinu, ali je to sve što su uspjeli napraviti jer su Raptorsi od tog trenutka podigli nivo igre.

Važno je napomenuti da je bosanskohercegovački košarkaš Jusuf Nurkić dobio svoje minute, ali pošto nije bio riječ o takmičarskom duelu, mnogo je bilo kombinacija u timu i niko nije dobio veliku minutažu.

Nurkić je upisao učinak od devet poena, pet skokova i dvije asistencije.

Istovremeno, šampion Golden State Warriors je poražen na svom parketu od Minesotta Timberwolvesa rezultatom 110:114.