(VIDEO) Norwich vodi u derbiju kola Championshipa: Lijep gol Vrančića iz slobodnog udarca

Leeds i Norwich u ovim trenucima na Elland Roadu igraju derbi kola Championshipa, a gosti pred sami kraj prvog dijela vode sa 0:2.

Zasluge za to idu i bh. fudbaleru Mariju Vrančiću, koji je u petoj minuti postigao jako lijep gol iz slobodnog udarca sa preko 20 metara od gola.

Drugi gol za goste je djelo Pukkija iz 35. minute, pa tako Norwich zasad ima veliku prednost nad Leedsom…

Leeds se uoči ovog kola nalazio na prvom mjestu, Kanarinci su drugoplasirani, ali ova tri boda bi dosta promijenila situaciju na čelu tabele.

Norwich bi postao lider, dok bi Leeds pao na drugo mjesto…