U pretposljednjem susretu 1/8 finala Kupa BiH Krupa je kao gost rezultatom 0:2 pobijedila Borac.

Nakon obostrane početne ofanzive i nekoliko propuštenih dobrih prilika, gosti su u vodstvo stigli u 26. minuti preko Lazara Marjanovića koji je vrlo efektno pogodio mrežu Banjalučane nakon lijepe ackije.

Nakon toga igralo se veoma žustro, sa čak šest žutih kartona, ali rezultat se do kraja prvog dijela nije mijenjao.

U nastavku je Borac imap više od igre, ali ponovo su gosti bili opasniji. U 61. minuti Milanović je pogodio prečku, ali samo devet minuta kasnije Savić je nakon greške odbrane Borca po drugi put matirao Trkulju za 0:2 i ovjeru trijumfa gostiju.