(VIDEO) Ivan Lendrić ušao s klupe i pogodio za Lens

Lens je poražen na gostovanju kod Sochauxa (3:2), a jedan pogodak za goste postigao je donedavni napadač Željezničara, Ivan Lendrić, koji je ušao s klupe.

Sochaux je došao do prednost u finišu prvog poluvremena. Kamerunac Adolphe Teikeu je pogodio u 41. minuti za 1:0, a odmah na startu drugog poluvremena trener Alain Casanova je uveo s klupe Lendrića.

Florian Martin je u 55. minuti udvostručio prednost Sochauxa u 55. minuti, da bi u 54. već bilo 3:0, a strijealc je bio Florian Martin. Lendrić je u 74. minuti nakon asistencije Abdellaha Zoubira pogodio za 3:1. Konačnih 3:2 postavio je Cristian Lopez u 83. minuti iz penala.

Ovo je Lendriću prvi gol Ligue 2, dok je ranije bio strijelac i francuskom Liga kupu.