(VIDEO) Hoffenheim u samom finišu ispustio pobjedu, Bičakčić zaigrao u drugom poluvremenu

U posljednjoj utakmici 23. kola njemačke Bundeslige, RB Leipzig i Hoffenheim su remizirali 1:1.

Kramarić je doveo Hoffenheim u vodstvo u 22. minuti kada se našao na pravom mjestu nakon što je domaći golman Gulacsi uspio samo odbiti udarac Belfodila, ali bod domaćima spasio je Orban u 89. minuti.

Bosanskohercegovački reprezentativac Ermin Bičakčić oporavio se od povrede i u igru je išao u 64. minuti.

Hoffenheim je ostao osmi na tabeli sa 34 boda, dva manje od sedmog Bayera, a dva više od devetog Werdera i 10. Herthe, dok je RB Leipzig četvrti sa 42 boda, jednim manje od treće Borussije iz Moenchengladbacha.