(VIDEO) Gol ipak nedovoljan: Sanjin Prcić pogodio u debiju za Strasbourg u Ligi 1

Fudbaleri Strasbourga poraženi su na svom terenu od Angersa rezultatom 1:2 u 24. kolu francuske Lige 1, a prvijenac u dresu domaćina postigao je Sanjin Prcić.

Bosanskohercegovački fudbaler je odigrao cijeli meč za Strasbourg, a pogodio je za 1:2 u 87. minuti. Ipak, to nije bilo dovoljno da domaćin osvoji makar jedan bod jer su gosti golovima Kange Ake imali ozbiljnu prednost do samog kraja.

To je za Prcića bio debi za Strasbourg u Ligi 1, a prije toga odigrao je dvadesetak minuta u Liga kupu protiv Bordeauxa. Prethodno, nosio je dres španskog Levantea.

U drugom meču večeri Amiens je na svom terenu bio bolji od Caena minimalnim rezultatom 1:0.