Genijalac i čarobnjak na terenu zaslužuje ovakve ovacije: Navijači Betisa se naklonili Messiju

Napadač Barcelone Lionel Messi je sinoć odigrao jedan maestralan meč u dresu Barcelone koja je sinoć savladala ekipu Betisa rezultatom 1:4 na gostovanju.

Argentinac je dva pogotka postigao u prvom poluvremenu, prvi je bio iz slobodnjaka fantastičnim udarcem, a drugi put je asistenciju Suareza rutinski pretvorio u pogodak.

Ipak u drugom poluvremenu se desio magičan trenutak kada je nakon duplog pasa sa Rakitićem Argentinac lobovao golmana u dalji ugao i postigao jedan od najljepših golova ove sezone.

Cijeli meč je odigrao maestralno i još je jednom pokazao kakav je genijalac na terenu i zbog čega je jedan od najboljih svih vremena.

Sinoćnju partiju su znali nagraditi i navijači Betisa koji su gromoglasnim aplauzom pozdravili Messija, a u nastavku pogledajte kako je to izgledalo.