(VIDEO) Duel dva Zmaja bez pobjednika: Šehićev Erzurum otkinuo bod Višćinom Basaksehiru

Basaksehir je u 21. kolu turske Superlige napravio veliki kiks protiv Erzuruma, odigravši na svome terenu 1:1.

Domaći tim je poveo u 11. minuti , nakon što je autogol postigao Kristian Fardal Opseth.

Edin Višća je izveo slobodan udarac sa lijeve strane, a fudbaler gostiju nespretno je matirao našeg reprezentativnog golmana Ibrahima Šehić za 1:0.

U nastavku su gosti odigrali dosta dobro, bili su ravnopravan takmac, a do zasluženog izjednačenja stigli su u 75. minuti kada je Egemen Korkmaz poravnao za konačnih i iznenađujućih 1:1.

Oba naša reprezentativca Edin Višća na jednoj i Ibrahim Šehić na drugoj strani, odigrali su cijeli meč. Krilni napadač Basaksehira je prema ocjenama turskih medija bio najbolji pojedinac susreta.