(VIDEO) Dinamo bez problema sa Slavenom, Hajrović postigao sjajan pogodak

Fudbaleri zagrebačkog Dinama slavili su rezultatom 3:0 protiv Slaven Belupa u 21. kolu hrvatske HNL lige.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a taj dio igre protekao je u ofanzivi domaćih koji nisu mogli do vodećeg pogotka. Ipak, to se u nastavku promijenilo.

Igrao se 67. minut kada je fantastičan gol sa distance postigao bosanksohercegovački fudbaler Izet Hajrović. Do kraja utakmice Oršić i Musa su potvrdili trijumf Modrih.

Hajrović je u ovom meču igrao 80. minuta, dok je Amer Gojak meč odgledao s klupe. S druge strane, Luka Menalo je odigrao cijeli meč, dok je nekadašnji napadač Širokog Brijega, Ivan Krstanović, ušao u igru u nastavku.