(VIDEO) Chelsea ubjedljiv na otvaranju sezone, Begović sačuvao mrežu protiv Cardiffa

Fudbaleri Chelseaja upisali su sigurnu pobjedu na startu nove sezone Premier lige, savladavši kao gosti ekipu Huddersfielda rezultatom 0:3.

Kante je u 34. minuti doveo Plavce u vodstvo, a kada je Jorginho deset minuta kasnije povisio golom iz penala na 0:2, jasno je bilo da bodovi idu u London. Konačnih 0:3 postavio je Pedro u 80. minuti.

Bournemouth našeg Asmira Begovića na svom terenu je savladao Cardiff sa 2:0, a vodeći gol postigao je Fraser u 24. minuti, da bi Willson u posljednjim trenucima ovjerio trijumf Trešnjica. Begović je uspješno odradio svoj posao i uspio je sačuvati mrežu protiv kluba koji je u vlasništvu Vincenta Tana.

Crystal Palace je kao gost sa 0:2 savladao Fulham, dok je Watford na svome terenu nadigrao Brighton rezultatom 2:0.