Chelsea korača prema polufinalu Evropske lige: Poigravanje Plavaca na Stamford Bridgeu (VIDEO)

U toku je uzvratna utakmica četvrtinala Lige prvaka između Chelseaja i Slavije Prag, a rezultat je 2:0 za londonske Plavce.

Rani pogodak za Chelsea je postigao Pedro već u 5. minuti susreta nakon duplog pasa sa Giroudom, a sve to je izgledalo kao da se igra na Playstationu.

Drugi pogodak je pripisan kao autogol igrača Slavije u 10. minuti, koji je nesretno pogodio mrežu svog tima.

Treći pogodak je postigao Giroud, kojem se Pedro revanširao asistencijom, ostavljajuči Francuzu lagan zadatak da pospremi loptu u mrežu u 17. minuti.

U nastavku pogledajte tri brza gola Plavaca koja su ih dovela nadomak polufinala Evropske lige: