Slovan iz Bratislave je na svom terenu u 5. kolu playoffa Fortuna lige dočekao momčad Trenčina i doživio poraz od 3:1.

Gosti su u 2. minutu preko bh. internacionalca Hamze Čatakovića stigli do vodstva. Mladi napadač je preuzeo odgovornost i na maestralan način izveo slobodan udarac, koji je završio u golu domaćina.

U 15. minutu Gong povećao vodstvo na 2.0 te se na odmor otišlo sa ovim rezultatom.

U drugom poluvremenu domaći preko Savičevića smanjuju prednost, da bi Gong drugim pogotkom zatvorio ovaj susret i Trenčinu donio pobjedu od 3:1.

Čataković je u ovom meču bio starter, a iz igre je izašao u 92. minutu, kada ga je zamjenio Kadak.