(VIDEO) Čataković ponovo junak Trencina: Postigao gol za vrijednu pobjedu

U 4. kolu slovačkog šampionata, Trencin je kao gost savladao Zilinu sa 2:3, a junak pobjede gostiju bio je fenomenalni Hamza Čataković.

U utakmici punoj preokreta, u kojoj je Zlina povela sa 1:0, a zatim je Trencin prokrenuo, ključni momenat desio se u 80. minuti. Čataković je izveo slobodan udarac i uz malo sreće zatresao je mrežu domaćih, jer je lopta na putu do gola zakačila jednog igrača i promijenila smjer.

Zanimljivo, nekadašnji fudbaler Sarajeva u igru je ušao samo dvije minute prije toga, te je postigao već svoj drugi gol u prvenstvu, uz jednu asistenciju.

Trencin je inače odigrao tri utakmice zbog evropskih nastupa i sa šest bodova, uz meč manje, nalazi se na petom mjestu.