(VIDEO) Burić sjajnim odbranama u posljednjim minutama utakmice donio trijumf Flensburgu

Flensburg je večeras na domaćem terenu u utakmici 12. kola Lige prvaka dočekao slovenačko Celje i slavio u veoma tijesnoj utakmici.

Nakon prvog poluvremena je njemački tim imao lijepu prednost od 16:12, ali je Celje u nastavku zaigralo odlično i istopilo ovu prednost Flensburga.

Ušlo se u neizvjesnu završnicu, a na kraju je ključnu ulogu odigrao i bh. reprezentativac Benjamin Burić koji je bio odličan na golu Flensburga. On je s nekoliko sjajni odbrana u posljednjim minutama sačuvao prednost svog tima i odveo ga do nove pobjede od 27:26.