(VIDEO) Bh. fudbaleri pogađali: Važan gol za Hadžiahmetovića, strijelac i Milošević

Bosanskohercegovački fudbaleri Amir Hadžiahmetović i Deni Milošević postizali su golove u prvom poluvremenu utakmice između Yeni Amasyaspora i Konyaspora u okviru Kupa Turske.

Već u četvrtoj minuti Deni Milošević je doveo Konyaspor u vodstvo, a onda je i upisao asistenciju u 40. minuti za drugog bh. reprezentativca, Amira Hadžiahmetovića, koji je postigao vrlo važan pogodak nakon nezgodne povrede i tako obilježio povratak na terene. Ovaj gol sigurno je značajan na polju samopouzdanja.

Inače, rezultat na poluvremenu je ubjedljivih 5:0 za Konyaspor koji rutinski korača ka plasmanu među 64 najbolje ekipe u najmasovnijem fudbalskom takmičenju u Turskoj. Gol Miloševića pogledajte u nastavku, a gol Hadžiahmetovića OVDJE!