(VIDEO) Asistencija Prcića u porazu Strasbourga, važni gostujući bodovi za Marseille

U 33. kolu francuske Lige 1 Strasbourg je na svom terenu poražen od Montpelliera sa 1:3, uz asistenciju Sanjina Prcića.

Delort je doveo goste u vodstvo u 22. minuti, a Mollet je već u 28. udvostručio prednost Montpelliera. Tračak nade gostima vratio je Martinez pogotkom u 34. minuti na asistenciju Prcića nakon kornera, ali je sve dileme oko pobjednika otklonio Delort četiri minute prije kraja.

Marseille je stigao do važne pobjede protiv Guingampa rezultatom 1:3. Gosti su poveli sa 0:2 golovima Luiza Gustava u 4. i Ocamposa u 40. minuti, domaće je u igru vratio N'Gbakoto pogotkom u 56. minuti, ali je u samoj završnici Germain osigurao tri boda za goste kojima su skočili na četvrto mjesto.