Veliki uspjeh: Sarajevo nakon fantastičnog preokreta u polufinalu Kupa prijateljstva

Juniori Sarajeva pobjedom nad Osijekom rezultatom 2:1 plasirali su se u polufinale Kupa prijateljstva koji se igra na Zlatiboru.

Bh. predstavnici su pobjedom protiv Osijeka zauzeli prvo mjesto u grupi A ispred SPAL-a, Crvene Zvezde i svog današnjeg rivala, što dovoljno govori o uspjehu koji je Sarajevo napravilo.

Da stvar bude impresivnija. Bordo fudbaleri su do pobjede došli nakon velikog preokreta, pošto su na poluvremenu imali gol deficita koji je postigao Sušić.

Ipak, u nastavku tim iz Sarajeva je došao do velikog preokreta. Prvo je autogol postigao Išasegi u 45. minuti, a onda je kasno u finišu pogodio Dervišević za veliko slavlje Bordo tima koji se plasirao tako u polufinale.