Velika pobjeda Radnika: Bijeljinci pomogli Zrinjskom i Željezničaru

Radnik je ostvario veliku pobjedu u utakmici 21. kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine (1:0), a tako su Bijeljinci pomogli Zrinjskom i Željezničaru, jer su tim sa Pecare poremetili u trci za titulu.

Na početku utakmice u Bijeljini nije bilo uzbuđenja, a u 16. minuti Radnik je došao u prednost kada je pogodio Peco. Poslije pogotka domaćih viđena je nešto mirnija igra, tako da nije bilo promjena do kraja poluvremena.

Široki Brijeg je bio blizu izjednačenja u 54. minuti kada je pokušao Zlomislić, ali je Lučić odbranio. Radnik je u nastavku bio bolji, a šanse su imali Radović i Peco. Širokobriježani su bili aktivniji u nastavku, no nisu došli do gola.

RADNIK – ŠIROKI BRIJEG 1:0

Stadion: Gradski stadion (Bijeljina). Gledalaca: 200. Sudija: Adis Mulahasanović (Sarajevo). Žuti kartoni: Lučić, Mekić, Đurić (Radnik), Bralić, D. Ćorić (Široki Brijeg).

RADNIK: Lučić, Radović, Franić, Martinović, Beširović, Vasić, Srećković, Mekić, Peco, Glišić i Đurić.

ŠIROKI BRIJEG: Bandić, Barišić, Peko, Baraban, Ćorluka, Ćorić, Lončar, Bralić, Zlomislić, Bagarić i Marković.