Velež i GOŠK odigrali neriješeno u prijateljskoj utakmici prepunoj golova

Danas su prijateljsku utakmicu igrale ekipe Veleža i GOŠKA, gdje su obje ekipe pružile sjajne partije uz konačan rezultat od 3:3.

Utakmica se igrala u teškim vremenskim uslovima, jer su u Mostaru bile dosta niske temperature, ali to izabranike oba kluba nije spriječilo da pruže zanimljivu utakmicu za naše standarde.

Velež je prvi poveo preko Mujezinovića u 37. minuti, na asistenciju Vehabovića, da bi samo dvije minute poslije Rođeni udvostručili prednost preko Lucasa.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, a za drugo poluvrijeme su obje ekipe izveli druge sastave.

GOŠK je uspio u 71. minuti smanjiti na 2:1 preko Mujkića, da bi 4 minute poslije isti igrač asistirao Aletiću za izjednačenje.

Na kraju smo imali veoma uzbudljivu završnicu susreta. Prvo je Velež poveo u 80. minuti preko Stegnajića za 3:2, da bi Raguž pred sami kraj utakmice uspio poravnati rezultat na 3:3, koji se ispostavio i kao konačan.

Prvo poluvrijeme

Velež: Bogdanović, Ferreyra, Zvonić. Marques, Mešanović, Ćosić, Lukas, Vehabović, Ovčina, Fajić i Mujezinović.

GOŠK: Kozić, Raguž, Hasanhodžić, Nikić, Ereiz, Kovačić, Vukoja, Medak, Kulović, Ramić, Kordić.

Drugo poluvrijeme

Velež: Zeković, Alikadić, Vignati, Zeljković, Nukić, Varešanović, Behram, Osmić, Cvijanović, Aleks

GOŠK: Bekić, Karamarko, Đajić, Čolić, Bosković, Hasanović, Vego, A. Raguž, Aletić, Husić, Mujkić.