VAR ostavio Kneževe blizu opasne zone: Monaco remizirao s Bordeauxom

Odigrane su tri utakmice 28. kola francuske Ligue 1, a najzanimljivije je bilo u Kneževini, gdje je Monaco dočekao Bordeaux.

Završeno je bez pobjednika 1:1, a bilo je veoma napeto u finišu susreta.

Ipak, krenimo redom. Falcao je doveo Monaco u vodstvo u 48. minuti, da bi u 65. minuti bio dosuđen penal za goste.

Siguran izvođač jedanaesterca bio je Briand za 1:1.

U 88. minuti Falcao centrira, Carlos Vinicius šalje loptu u mrežu, ali njegovo slavlje kvari VAR.

Sudija je nakon konsultacija odlučio poništiti gol zbog ofsajda. Tako je VAR ostavio Monaco blizu opasne zone. Trenutno ima šest bodova više od Dijona, koji ima utakmicu manje…

Zanimljivo, gol Viniciusa je Monaco proslavio i na Twitteru, ali od njega na kraju nije bilo ništa.

U preostale dvije utakmice sastali su se Amiens i Nimes, gdje su domaći slavili s 2:1, a Dijon i Reims su remizirali rezultatom 1:1.