Vahin Nantes sve bliže opstanku: Savladan favorizovani Lyon u uzbudljivoj utakmici

U okviru 23. kola francuske Ligue 1 Nantes, čiji je trener bh. stručnjak Vahid Halilhodžić, je na domaćem terenu savladao ekipu Lyona rezultatom 2:1.

Utakmica po domaće je započela na sjajan način jer su već od 11. minute vodili sa 1:0, golom Coulibalya.

Ipak, Lyon uspijeva do poluvremena neutralizovati prednost Vahinog Nantesa golom Terriera u 41. minuti susreta.

Veliko podvig i slavlje domaćima je u 83. minuti donio Limbombe golom za 2:1, čime su savladali favorizovani Lyon.

Tako je ekipa Vahida Halilhodžića sve bliže opstanku, a ovom pobjedom su mjestu koje vodi u niži rang pobjegli na devet bodova.