Uživo: Veliki derbi između Olimpika i Veleža možete gledati OVDJE!

U toku je veliki derbi 19. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine između Olimpika i Veleža.

Prvoplasirana dva tima na tabeli sastaju se na Otoci, a gosti imaju veliku podršku jer su Rođeni popunili sva mjesta na, ali i oko stadiona.

Utakmicu možete gledati u nastavku, a treba dodati da gosti imaju prednost rezultatom 2:1.

Zeljin manijak

FUDBALSKI UMJETNICI vode protiv SILEDZIJA 2:0 na poluvremenu – pa igraci Veleza ne mogu ni u svlacionicu da udju?!SRAMOTA ZA FUDBAL!Ovaj seljacki “klub” treba rasformirati!Fuj koji grubijani!Jos im sudija na njihovoj strani.Udaranje igraca Veleza samarom bez lopte pred sudijom(onaj”fudbaler” sa brojem 99 i onaj sa brojem 28)zuti karton a svaki KONTAKT igraca Veleza sa GRUBIJANIMA SA OTOKE sudija sankcionise zutim kartonom Velezovim igracima..Ovu sudijsku kriminalnu organizaciju u BiH treba POBITI!Kad mene kao navijaca Zelje ovo ovoliko nervira mogu misliti kako je samo igracima Veleza na terenu.Ako ljude ne napadnu SILEDZIJE SA OTOKE u tunelu….