Utrecht slavio u prvom meču protiv Zenita, Đumić zaigrao u finišu

U prvom meču finalne runde kvalifikacija za Evropa ligu ekipa Utrechta napravila je odličan rezultat slavivši protiv favorizovanog Zenita rezultatom 1:0, a bosanskohercegovački rperezentativac Dario Đumić igrao je posljednjih nekoliko minuta susreta.

U prvom poluvremenu susreta nije bilo golova, pošto su obje ekipe igrale oprezno i bez mnogo napada na protivnički gol.

Drugi dio nešto bolje otvorila je domaća ekipa koja je željela postići pogodak i iskoristiti prednost domaćeg terena u prvom meču. To je uspio pogotkom izvesti nekada jedan od najtalentovanijih fudbalera u Eredivisiji, a sada fudbaler koji traži povratak u dobru formu, Zakaria Labyad u 77. minuti susreta.

Pred sam kraj meča u igru je ušao i bh. reprezentativac Dario Đumić, koga trener postepeno uvrštava u ekipu, s obzirom na činjenicu da nije odradio kompletne pripreme sa prvim timom.