Sport Centar

Utakmice u Antaliji: Direktni TV prenosi pripremnih mečeva Sarajeva, Željezničara, Širokog,…

Većina klubova iz bivših jugoslovenskih liga "bježi" u toplije krajeve kako bi obavila pripreme za proljećni deo sezone.

Utakmice u Antaliji: Direktni TV prenosi pripremnih mečeva Sarajeva, Željezničara, Širokog,…

Većina klubova iz bivših jugoslovenskih liga “bježi” u toplije krajeve kako bi obavila pripreme za proljećni deo sezone.

I bh. klubovi će potražiti “sunce tuđeg neba”, među njima, su i Sarajevo, Željezničar, Široki Brijeg, Borac… Uglavnom će se pripremati u turskoj Antaliji.

Prijateljske utakmice srpskih, hrvatskih, slovenačkih, makedonskih i klubova iz Bosne i Hercegovine moći ćete da pratite u direktnim prenosima ekskluzivno na programu Arene Sport.

Obezbijeđeno je čak 26 direktnih prenosa utakmica Borca, Sarajeva, Crvene zvezde, Partizana, Vojvodine, Hajduka, Olimpije, Rabotničkog, Celja, Širokog, Maribora, Rada, Mure…

Svi oni odmjerit će snage sa atraktivnim rivalima, među kojima su Shakhtar iz Donjecka, Ujpest, Austria, Krakovia, Trencin, Ludogorec, Spartak Moskva, Sheriff, Astana…

Raspored prenosa na kanalima Arena Sport:

22.jan 15:30 17:30 Hajduk – Shakhtar Donjeck (Ukrajina)
24.jan 14:00 16:00 Hajduk – Ujpest (Mađarsak)
25.jan 15:00 17:00 Hajduk – Skahkter Soligorsk (Bjelorusija)
27.jan 13:00 15:00 Vojvodina – Zorya Lugansk (Ukrajina)
28.jan 13:00 15:00 Široki – Randers (Danska)
28.jan 17:00 19:00 C.zvezda – Wacker (Asutrija)
30.jan 15:00 17:00 C.zvezda – Austria Beč
31.jan 15:00 17:00 Partizan – Krakovia (Poljska)
31.jan 11:00 13:00 Široki – Trencin (Slovačka)
01.feb 09:00 11:00 Borac Banjaluka – Terek (Rusija)
02.feb 15:00 17:00 C.zvezda – Ludogorec (Bugarska)
02.feb 11:00 13:00 Sarajevo – Shkupi (Makedonija)
03.feb 15:00 17:00 Partizan – Shakhtar Donjeck (Ukrajina)
04.feb 17:00 19:00 Željezničar – Shkendia (Makedonija)
04.feb 13:00 15:00 Voždovac – Shonan (Japan)
05.feb 15:00 17:00 C.zvezda – Rabotnički
05.feb 19:00 21:00 Maribor – Spartak Moskva
06.feb 15:00 17:00 Partizan – Krila Sovjetov (Rusija)
06.feb 10:00 12:00 Rad – Celje
07.feb 15:00 17:00 Partizan – Mladost Doboj kod Kaknja
07.feb 10:00 12:00 Olimpija – St. Polten (Austrija)
08.feb 15:00 17:00 C.zvezda – Maribor
09.feb 13:00 15:00 Celje – Pohang
10.feb 15:00 17:00 Olimpija – Olimpik Donjeck
11.feb 15:00 17:00 Mura – Sherrif (Moldavija)
11.feb 18:30 20:30 Sarajevo – Astana (Kazahstan)

fkborac banjalukafksarajevofkzeljeznicarnksirokibrijeg
KOMENTARI

KOMENTARI