Sport Centar

U sjajnom duelu Gimnazija Obala savladala Četvrtu, Zubotehnička slavila protiv Građevinske

Danas je u Maloj dvorani Skenderije odigrano drugo kolo Royal Sport Jelly Lige srednjih škola.




U sjajnom duelu Gimnazija Obala savladala Četvrtu, Zubotehnička slavila protiv Građevinske
FOTO: Edin MEMIĆ / SCsport.ba

Danas je u Maloj dvorani Skenderije odigrano drugo kolo Royal Sport Jelly Lige srednjih škola.

U Royal Sport Jelly Ligi srednjih škola je danas bilo mnoštvo odličnih mečeva, ali prema usporedbi sa prvim kolom, ovo je bilo manje atraktivno, te smo vidjeli 87 pogodaka na 12 susreta.

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA – GIMNAZIJA DOBRINJA 4:0 (Mahović, Sarvan, Semić, Divjan)

UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA: Ahmeti, Divijan, Mahović, Ogrešević, Hasančić, Sarvan, Semić, Jašarević, Mujić, Cernica, Bajrović, Tinjak, Šehović, Agić, Pojata, Veselinović, Khashuf.

GIMNAZIJA DOBRINJA: Ožegović, Kahriman, Karkelja, Tutundžić, Tokić, Ahmedspahić, Čolaković, Katica, Prcić, Krezić, Memišević, Hadžalić, Berberović, Trnka.

ČETVRTA GIMNAZIJA – GIMNAZIJA OBALA 2:6 (Mulaosmanović, Kabahija / Sadović, Đogaz, Omeragić x2, Hajro, Alić)

ČETVRTA GIMNAZIJA: Kabahija, Sabljica, Krajina, Mulaosmanović, Vranj, Zebić, Stršević, Čivić, Bulut, Pačariz.

GIMNAZIJA OBALA: Tokača, Hadžibulić, Hajro, Sadović, Omeragić, Džogaz, Alić, Hadžibaščaušević, Ramović, Malić.

SREDNJA ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI – CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU 6:0 (Ramić, Nesimi, Paripović, Bulbul Ar. x2, Kustura)

CENTAR ZA SLUŠNU I GOVORNU REHABILITACIJU: Čelić, Suljić, Mostarlić, Tatlić, Islami, Drnda.

ŠKOLA POLJOPRIVREDE VETERINE I USLUŽNIH DJELATNOSTI: Bešić, Bulbul Ar., Bulbul Al., Nesimi, Kustura, Sarajkić, Paripović, Ramić, Berbić, Halać, Smajić, Halilović, Sušić, Sadikaj.

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE -TURSKO BOSANSKI KOLEDŽ 4:1 (Delić, Dedić, Titorić, Aljić / Bektić)

SREDNJA MEDICINSKA ŠKOLA BJELAVE: Zulčić, Bešić, Aljić, Saljević, Mirvić, Mujkanović, Dedić, Titorić, Kazić.

TURSKO BOSANSKI KOLEDŽ: Hodžić, Zerdo, Sirćo, Fakić, Muslim, Bektić, Mudrov, Islam, Melunović, Harović, Skenderi.

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA – GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA 3:2 (Bukva, Đurđević x2 / Drnda, Mešić)

SREDNJA ZUBOTEHNIČKA ŠKOLA: Šehović, Turbić, Mujezinović Dž., Bukva, Fetahović, Vatrić, Mujezinović A., Memović, Balta, Osmanović, Đurđević.

GRAĐEVINSKO GEODETSKA ŠKOLA: Ćesko, Džeko, Bulagić, Rosan, Kurtušić, Mešić, Ibrišimović, Tarić, Drnda, Sadiković.

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR – PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA 4:0 (Memić N., Kovačević Đ., Lukić, Suljević)

ŽELJEZNIČKI ŠKOLSKI CENTAR: Čeković, Lelo, Kurtić, Hadžić, Kovačević S., Kovačević Đ., Suljević, Jašarević, Memić N., Haznadar, Memić A., Grabovica, Lukić.
PRVA BOŠNJAČKA GIMNAZIJA: Tvrtković, Kurtanović, Veladžić, Srna, Jahić, Pašić, Kunovac, Ćutuk.

 

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE – INTERNACIONALNA ŠKOLA 3:1 (Hafizović, Alispahić, Krakonja / Handžić)

SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE: Omanović, Rizvanović, Hafizović, Mustafić, Šašivarević, Krakonja, Mušović, Rizvanović, Fejzić, Bukva, Kuranović, Subašić.

INTERNACIONALNA ŠKOLA:Brajlović Bi., Gološ, Miftari, Nargalić, Bozalija, Gorušanović, Handžić, Brajlović Ba., Mehanović, Karalić.

GIMNAZIJA SSST – BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ 0:19 (Smajić x9, Tatar, Bečić, Muratović x6, Selimović x2)

GIMNAZIJA SSST: Jurak, Gajević, Abdurahmanović, Ćelosmanović, Zelić, Omerović, Jurčević, Novo, Hamzić, Tahirović, Siručić, Zeković, Ličina.

BOSANSKO PERZIJSKI KOLEDŽ: Selimović, Suljić, Čamdžić, Smajić, Bečić, Habibović, Tatar, Jardan, Muratović.

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU – PRVA GIMNAZIJA 4:2 (Selak x3, Selimović / Ždralović, Hrapović)

ELEKTROTEHNIČKA ŠKOLA ZA ENERGETIKU: Ajanović, Vidović, Šehić, Beširević, Berilo, Selak, Sjenar, Imamović, Selimović, Kolar, Tarić, Slatina, Paldum.

PRVA GIMNAZIJA: Mujezinović, Ždralić, Tahat, Salihić, Salanović, Berilo, Kurtović, Avdić, Vitlar, Hrapović, Sušić, Džanko, Čaušević.

 

PETA GIMNAZIJA – G.H.B MEDRESA 3:2 (Bećirbašić x2, Mehanić / Solo, Šorlija)

PETA GIMNAZIJA: Mahovčić, Nurković, Gušić, Mehović, Dedović, Čubara, Bećirbašić, Hurić, Danović, Mehičić, Bibović.

G.H.B MEDRESA: Mujkić, Omerhodžić, Mujić, Dervišević, Mešan, Kovačević, Ešpić, Čelenka, Hasanović, Korkutović, Čurović, Huseinbašić, Mehić, Mujkić, Hido, Babić, Šorlija, Šarić, Čolaković, Alibabić, Solo, Kožljak, Meša, Aletić, Kljajić.

TREĆA GIMNAZIJA – SREDNJA ŠKOLA AL-AMEL 17:0 (Delić A. x2, Nuhić x5, Džogaz, Berilo x3, Abaza, Delić F. x4, Mušija)

TREĆA GIMNAZIJA: Mušija, Lukovac, Džogaz, Marković, Delić, Abaza, Berilo, Gušo, Delić, Nuhić, Džindo.

SREDNJA ŠKOLA AL-AMEL: Jahja, Lutfi, Badr, Hamza, Suhajd, Adnan, Abdulaziz.

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA – DRUGA GIMNAZIJA 4:0 (Bradarić, Šehić, Pašić, Pita)

SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA: Bjelić, Efendić, Velić, Resić, Imamović, Kurdić, Mulahmetović, Mustafić, Dervišagić, Pita, Pašić, Dizdarević, Kadrić, Salčin, Nikolić, Đokanović, Čičkušić, Handžić, Žilić, Huseinović, Konjalić, Smajlović, Ahmetović, Bradarić, Kalem, Briga, Čardaković, Hasečić.

DRUGA GIMNAZIJA: Mirvić, Šapčanin, Helać, Mujić, Mujan, Karišik, Rotić, Kovačević, Arnautović, Nikolić, Švrakić, Kravić, Adilović.

 

SUSPENDOVANI IGRAČI-

Amir Velić (SREDNJOŠKOLSKI CENTAR VOGOŠĆA) – 1 utakmica pauze

Amar Gološ (INTERNACIONALNA ŠKOLA) – 1 utakmica pauze

Mirza Tokić (GIMNAZIJA DOBRINJA) – 1 utakmica pauze

Bilal Kovačević (GHB MEDRESA) – 1 utakmica pauze

2 koloroyal jelly liga srednjih skolasport centar
KOMENTARI

KOMENTARI

Obavijesti me o
avatar
wpDiscuz