Turnir “Josip Katalinski – Škija”: Reprezentacija Makedonije prvi finalista

Pionirska fudbalska reprezentacija Makedonije pobijedila je danas na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović Hase - Koševo" u Sarajevu selekciju Sarajeva i Istočnog Sarajeva, rezultatom 4:1, u prvom polufinalnom susretu Međunarodnog memorijalnog turnira "Josip Katalinski - Škija".

Pionirska fudbalska reprezentacija Makedonije pobijedila je danas na Olimpijskom stadionu “Asim Ferhatović Hase – Koševo” u Sarajevu selekciju Sarajeva i Istočnog Sarajeva, rezultatom 4:1, u prvom polufinalnom susretu Međunarodnog memorijalnog turnira “Josip Katalinski – Škija”.

Dva gola za pobjednički tim je postigao Alban Taipi u 50. i 68. minutu, a po jednom su se u listu strijelaca upisali Murtezan Neziri u 56. i Ramiz Berović u 59.

Jedini pogodak za Sarajevo i Istočno Sarajevo je postigao Edd Nezirović u 10. minutu iz slobodnog udarca, javlja Anadolu Agency (AA).

U drugom polufinalu od 14 sati na Koševu će igrati pionirska reprezentacija Bosne i Hercegovine protiv vršnjaka iz selekcije Grada Beograda.