Tri od tri: Odbojkašice SA Volleya ubjedljive protiv OK Delminium

Odbojkašice SA Volleya zabilježile su treću pobjedu u trećem kolu, I FŽL A2, nakon što su bile bolje od odbojkašica OK Delminium Tomislavgrad rezultatom 3:0

Utakmica nije imala rezultatsku neizvjesnost niti u jednom trenutku. Domaćin je prvi set riješio u svoju korist relativno lako 25:14. Drugi set nije nagovještavao nikakve promjene, jer je ekipa SA Volleya ušla u set opušteno, te i taj set riješila u svoju korist rezultatom 25:8.

U trećem setu trener ekipe SA Volleya, Igor Benić, daje priliku mlađim igračicama, koje su ove sezone imale priliku da prvi put upišu minute u jednom zvaničnom takmičenju. Treći set završavaju rezultatom 25:10.

Ovom pobjedom ekipa SA Volleya je zadržala prvo mjesto u I FŽL A2 i time istakla kandidaturu kao najozbiljniji konkurent za ulazak u veći rang takmičenja.

SA Volley – OK Delminium Tomislavgrad 3:0 (25:14, 25:8, 25:10)

SA Volley: Sara Omerović, Emina Hasanbegović, Lamija Djedović, Matea Božur, Mirna Kovač, Adna Husić, Naida Arslanagić,Lejla Nuhić, Naida Šuta, Dženeta Bašović, Lamija Terzo, Gavranović Naida. Trener: Igor Benić

OK Delminium Tomislavgrad : Martina Stanić, Jelena Gabrić, Kristina Kovačević, Tea Sliško, Antonija Tadić, Anamarija Nevistić, Andrea Ćavar, Nikolina Nevistić. Trener: Ante Jurčević