Trencin ubjedljiv na domaćem terenu uz pogodak Hamze Čatakovića (VIDEO)

Ekipa Trencina je danas u prvom kolu nastavka takmičenja u slovačkoj Fortuna ligi ugostila Senicu, te slavila ubjedljivu pobjedu rezultatom 3:0.

Mrežu gostiju je načeo mladi bh. reprezentativac Hamza Čataković, koji je pogodio već u 7. minuti susreta.

Dosuđen je jedan slobodnjak za Trencin, upućen je sjajan centaršut, a Čataković je lijepo pogodio glavom.

Senica u 82. minuti ostaje s igračem manje, pa to Trencin koristi da pobjeda bude još ubjedljjivija.

Ubbink je tada pogodio iz penala, a konačnih 3:0 postavio je Paur u sudijskoj nadoknadi.

Pogodak Čatakovića možete vidjeti na SLJEDEĆEM LINKU, a nalazi se na 8:40 videa.

Za Hamzu je ovo sedmi pogodak u ovoj sezoni Fortuna lige, u kojoj je odigrao 18 utakmica. Također, upisao je i dvije asistencije.