Tottenham ponizio Leicester pred njegovim navijačima, fenomenalni Kane postigao četiri gola

U zaostalom meču 34. kola engleskog premiershipa Tottenham je kao gost deklasirao prošlosezonskog prvaka ekipu Leicestera sa 1:6.

Pijetlovi su sve dileme oko pobjednika riješili još u prvom dijelu golovima Kanea u 25. i Heung-Mina u 36. minuti, a iako su Lisice u 59. minuti uspjele smanjiti preko Chilwella do kraja su doživjele potpuni potop.

Kane je u 63. minuti postigao drugi gol, a i Heung-Min je osam minuta kasnije ponovo pogodio. Do kraja još dva gola fenomenalnog Kanea koji je pogocima u 89. i 92. minuti upotpunio debakl Leicestera i sada je prvi strijelac lige sa 26 golova.