Torino slavio u vrlo interesantnom susretu na Olimpicu, Lulić igrao 90 minuta

Fudbaleri Torina su u vrlo zanimljivom susretu 16. kola italijanske Serije A slavili protiv Lazija rezultatom 3:1 na Olimpicu u Rimu.

Jedan od interesantnijih susreta na papiru uoči ovog kola ponudio je mnogo toga, a na kraju su se radovali gosti.

U 45. minuti sporna situacija, a nakon pregledavanja VAR snimka sudija Giacomelli je pokazao crveni karton Ciri Immobileu koji je tražio jedanaesterac. To je promijenilo stanje na terenu pa su gosti u nastavku postigli tri pogotka.

Alejandro Berenguer je u 54. minuti pogodio nakon solo akcije, a samo deset minuta kasnije Tomas Rincon je udvostručio prednost Bikova. Nadu Laziju vratio je Luis Alberto, ali je Simone Edera postavio konačnih 1:3.

Bosanskohercegovački reprezentativac Senad Lulić je odigrao svih 90. minuta u poraženom timu. Lazio je ostao na petom mjestu sa 32 osvojena boda, dok je Torino skočio na osmo mjesto sa 23 osvojena boda.