Teniska pobjeda Dinama, Hodžić postigao četiri pogotka

Dinamo Zagreb riješio je pitanje prvog finaliste Kupa Hrvatske nakon što je na svom Maksimiru u prvom meču slavio protiv Splita rezultatom 6:0.

Iako sam početka meča nije slutio ovako veliku pobjedu zagrebačkih Modrih, oni su u vodstvo stigli u 26. minuti kada je Ćorić pogodio za vodstvo 1:0.

Nakon 11 minuta, Armin Hodžić pogodio je za 2:0 što je bio i rezultat prvog poluvremena, da bi već nakon šest minuta igre u drugom Hodžić postigao i svoj drugi, a za Dinamo treći gol.

Bivši napadač Željezničara u 66. minuti kompletirao je hat-trick pogotkom glavom, a 12 minuta nakon toga Ćorić je postigao svoj drugi gol i tako povisio rezultat na 5:0.

Konačnih 6:0 za veliku pobjedu Dinama postavio je ko drugi do Armin Hodžić kojem je ovo bio četvrti pogodak na ovom meču.