Teletović i Nurkić iza sebe imaju odličnu noć na NBA parketima

Bosanskohercegovački košarkaši Jusuf Nurkić i Mirza Teletović iza sebe imaju odličnu noć na NBA parketima.

Jusuf Nurkić je bio odličan u pobjedi Portland Trail Blazersa na gostovanju kod Atlanta Hawksa rezultatom 113:97. Bh. košarkaš je postigao 12 poena, devet skokova i šest asistencija za 32 minute na parketu. Glavnu ulogu je igrao Damian Lillard sa 27 poena i po pet skokova i asistencija.

Drugi bh. košarkaš, Mirza Teletović, igrao je protiv najjačeg tima lige, te je pružio prilično dobru partiju. Protiv Golden State Warriorsa, Mirza Teletović je postigao 10 poena i imao tri skoka, a igrao je nešto više od 20 minuta. Domaćini su slavili rezultatom 117:92.