Stojan Vranješ lijepim golom iz slobodnjaka donio Borcu pobjedu protiv Arsenala

Ekipa banjalučkog Borca je danas u Antaliji odigrala još jednu pripremnu utakmicu, a ovaj put su savladali ukrajinski Arsenal sa minimalnih 1:0.

Mnogo bolje je Borac otvorio ovu utakmicu, a u uvodnim minutama je prijetio Stojan Vranješ.

Dominirali su Banjalučani do kraja poluvremena, a u njegovom finišu su došli do prednosti.

Iz slobodnjaka, sa 25 metara iskosa, pogodio je sjajno Stojan Vranješ, a Borac je do kraja susreta uspio da sačuva ovu prednost i slavi pobjedu.

Treba napomenuti da je ukrajinski prvoligaš bio bolji u nastavku, ali se Borac dosta dobro branio i na kraju odbranio.

Za Borac su od početka zaigrali: Topalović, Lekanić, Ćosić, Runić, Janičić, Danilović, Milutinović, Vranješ,Mojović, Kajkut i Aničić.