Sport Centar

FIT keks LSŠ: Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn i Ugostiteljska–turistička škola nižu pobjede

U maloj sali centra Skenderija odigrano je pet utakmica 4. kola FIT keks Lige srednjih škola za djevojke.

FIT keks LSŠ: Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn i Ugostiteljska–turistička škola nižu pobjede

Ovaj projekat podržali su Royal Jelly, FIT keks, Sprind, te Coca-Cola HBC B-H d.o.o Sarajevo sa vodom Olimpija.

Rezultati i strijelci

Srednja škola za saobraćaj i komunikacije – JU Elektrotehnička škola za energetiku 3:0 (Mandžukić 2, Kustura)

Srednja škola za saobraćaj i komunikacije: Hasanbegović, Nejla Mandžukić, Dženana Kustura, Elmedina Ramović, Almedina Lagumdžija, Lejla Piplaš, Adela Avdić.

JU Elektrotehnička škola za energetiku: Adna Havić, Semra Agović, Medina Hadžić, Inela Ligata, Mevlida Podžić, Lamija Pohara, Emela Rizvanović, Lejla Efendić, Azra Hrustemović.

Srednja građevinsko-geodetska – Druga gimnazija 0:0

Srednja građevinsko-geodetska: Alena Borić, Eldina Mulaosmanović, Soraja Salihagić, Irma Muratović, Emra Džekman, Ema Darman, Adna Lilić, Berina Čerkez, Lejla Pediša, Adisa Šubo, Arnela Demirovski, Neira Hrustemović.

Druga gimnazija: Iman Delić, Belma Oruč, Hana Ferhatović, Neira Alispahić, Rebecca Serra, Selma Dević, Mediha Kahrović, Nadža Bogilović, Amina Hodžić, Ema Šahbegović, Belma Šabanović, Iman Peljto, Ena Isen, Sibel Repuh.

Srednjoškolski centar Vogošća – Prva gimnazija 2:0 (Paćo, Bureković)

Srednjoškolski centar Vogošća: Ajša Bureković, Dika Hodžić, Selma Durić, Edina Paćo, Elma Ahmetović, Medina Mezit, Dženeta Nuhanović, Lamija Durmić, Ajla Avdić, Devla Panjeta, Nejla Bradić, Mirela Omerović.

Prva gimnazija: Asja Muhamremović, Selma Nišić, Ajla Salčin, Ajla Bizum, Ajša Tukić, Lea Jasenković, Selma Pirić, Amina Zehrenović, Hana Hodžić, Emina Memija.

Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn – JU Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti 3:1 (J. Durmo 2, Čomor / Kukuljac)

Srednja škola za tekstil, kožu i dizajn: Dalila Helja, Merjema Medić, Jasmina Durmo, Azra Durmo, Džejlana Sućeska, Lejla Mustajbegović, Samra Čančar, Magnesa Smajović, Adela Čomor.

JU Srednja škola poljoprivrede, prehrane, veterine i uslužnih djelatnosti: Emra Kukuljac, Adelisa Hromo, Armela Klino, Adna Durak, Merisa Dedović.

Srednja zubotehnička škola – Srednja ugostiteljsko – turistička škola 0:7 (Dokara 4, Nasić 2, Kapo)

Srednja zubotehnička škola: Naida Kaliman, Adna Bilalović, Sara Murati, Naida Begić, Melisa Lakota, Samra Mahović, Alma Numanović, Minela Alić, Hana Rajkić.

Srednja ugostiteljsko – turistička škola: Almedina Čakar, Sumeja Kapo, Fahida Ramadani, Alena Slijepčević, Aida Nasić, Saliha Dokara, Melisa Čakurija, Ajla Brkanić, Emina Halilović, Elma Mehović.

fit kiks liga srednjih skolaliga srednjih skola
KOMENTARI

KOMENTARI